IndiSummer

Odpolední posezení u kafíčka si zpříjemním cigaretou ubalenou z mujbagu IndiSummer. Či možná dvěma? No možná klidně třema. S mujbagem mám u sebe vždycky dostatek tabáku a potřebných propriet. Takže si můžu vychutnat odpolední sluníčko babího léta naplno.

Pro svrchní vrstvu mujbagu IndiSummer jsme zvolily žlutou koženku, která je méně náročná na údržbu. A stejně jako slunce babího léta rozzáří i tvůj den. Otoč mujbag na druhou stranu a objevíš kapsu, do které patří filtry. Tahle kapsa je uzavřena umělohmotným spirálovým zipem, na který jsme připevnili látkové poutko. To aby se ti lépe manipulovalo s filtry a nic nenarušilo tvůj poklidný rituál balení cigarety.

Vnitřní vrstvu mujbagu IndiSummer tvoří hravá červená bavlna s motivy žlutých kytek. Stejná látka lemuje i kapsičku na papírky. Do té lehce papírky umístíš zasunutím do vrchního otvoru a poté už tahás jeden papírek za druhým.

Pokud máš dobaleno, můžes mujbag zavřít. V případě mujbagu IndiSummer jsou k uzavření použity dva tmavé druky. Celý mujbag je pro větší odolnost dvojitě prošit žlutou nití.

Takže pokud máš pocit, že sluníčko babího léta už nemá pořádnou sílu, měj mujbag IndiSummer při sobě. A zahřej se pohledem na něj.

Rozměry:

- 16 x 9 cm

550,00 Kč
Please select variants first