Feel the trees

Feel the trees, teď a napořád. Jasně, že mám ráda geometrické tvary, čistý design a ráda si ubalím ke kafíčku cigaretu. Takže jasně, tento kousek je jasná volba. Do mujbag tabatěrky Feel the trees se vejdou totiž pohodlně papírky, filtry a samotný tabák. Takže se jedná o praktickou věc a zároveň o designovku která vyladí můj styl.

Svrchní vrstva taštičky na tabák mujbag Feel the trees tvoří 100% bílá bavlna s motivy černých abstraktních stomků. Na zadní straně mujbagu najdeš kapsičku, do které si nasypeš filtry. Kapsičku uzavírá černý umělohmotný spirálový zip, na který je pro snažší manipulaci umístěno poutko. Takže se filtry vytahují jedna báseň.

Papírky stačí zasunout do kapsy, kterou najdeš uvnitř po otevření mujbagu. Poté taháš jeden papírek za druhým jako z krabice papírových kapesníků. Na vnitřní vrstvu mujbagu Feel the trees je použita černá 100% bavlna.

Jakmile tabatěrku mujbag uzavřeš, vsšechny propriety jsou schované hezky uvnitř a nevytratíš tak ani filtr.

Celý mujbag je dvojitě prošit černou nití a uzavřen dvěma druky, které jsou potaženy svrchní látkou.

Je to tak, mujbag Feel the trees je dalším nezbytným doplňkem do mé kabelky. Ať už na výlet do lesa či na nědělní kafíčko do kavárny za rohem.

Rozměry:

- 16 x 9 cm

550,00 Kč
Please select variants first